چگونه می‌توانیم یک حساب کاربری ایجاد کنیم؟

پاسخ:  در صفحه اصلی سایت با کلیک بر روی گزینه "ثبت نام" به صفحه ثبت نام منتقل می‌شوید، سپس با پر کردن اطلاعات فرم مربوطه و تایید آن یک حساب کاربری برای شما ایجاد می‌شود.

در صورتیکه شما متقاضی ایجاد حساب کاربری بنام شخص حقوقی هستید می‌توانید در فرم ثبت نام، مشخصات ثبتی شرکت یا مشخصات مدیرعامل را بعنوان نماینده شرکت وارد کنید.

 

 

 آیا امکان ویرایش مشخصات کاربری و ایمیل وجود دارد؟

پاسخ:  شما می‏‌توانید مشخصات کاربری خود را ویرایش کنید. برای این کار باید با وارد کردن نام کاربری و کلمه عبور، وارد حساب کاربری خود شوید، سپس با کلیک روی گزینه "ویرایش مشخصات" به صفحه‏‌ای منتقل می‏‌شوید که در بخش "مشخصات" آن، امکان ویرایش اطلاعات شما وجود دارد.

 

 

آیا با یک حساب کاربری می‌توان برای چند شرکت خدمات دریافت کرد؟

پاسخ:  خیر، هر حساب کاربری اعم از حقیقی یا حقوقی به یک مجموعه اختصاص دارد. هر شخصی که متقاضی دریافت خدمات برای مجموعه‌های تحت مدیریت خود هست، می‌بایست برای هر مجموعه‌ی خود یک حساب کاربری ایجاد کند.

 

 

آیا امکان ایجاد چند حساب کاربری برای یک شخص وجود دارد؟

پاسخ:  بله شما می‌توانید به تعداد مجموعه‌هایی که متقاضی دریافت خدمات برای آنها هستید حساب کاربری ایجاد کنید، منوط به اینکه نام کاربری آنها متفاوت باشد.

 

 

در صورتی که شماره تلفن همراه خود را به فردی دیگر واگذار کردید، جهت جلوگیری از سوءاستفاده یا مشکلات احتمالی، شماره تلفن همراه خود را در حساب کاربری تغییر داده و شماره جدیدی را ثبت نمایید.

 

logo-samandehi